Вибухи в Ічні: Міноборони посилило охорону арсеналів по всій країні


Після пожежі на складах боєприпасів у Ічні Чернігівської області Міністерство оборони посилило охорону військових складів та арсеналів на всій території України

Про це повідомляє прес-служба Міноборони. Об этом сообщает women-party.in.ua со ссылкой на СМИ.

"За наказом начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка посилено охорону та оборону складів і арсеналів зберігання боєприпасів на всій території України", — йдеться у повідомленні.

Водночас на Чернігівщині тривають обмежувальні заходи по всій території області та вздовж державного кордону. В Ічні станом на 7:00 хв. триває локалізація та ліквідація пожежі на 6-му арсеналі. До вже наявної інженерної та пожежної спецтехніки додатково відправили 3 пожежних танки.

  • Нагадаємо, вранці 9 жовтня на 6-му військовому арсеналі в районі населеного пункту Ічня Чернігівщини, стався вибух на технічній території.
  • З Ічні та з районів у зоні ураження, евакуювали понад 10 тисяч людей. Також було заблоковано рух низкою доріг, закрито повітряний простір у радіусі 30 км навколо місця вибухів.
  • У жовтні 2017 року жителі Чернігівської області вже висловлювали занепокоєння,що неподалік міста Ічня може вибухнути арсенал з боєприпасами.
  • СБУ припускає, що вибухи боєприпасів на 6-му арсеналі можуть бути результатом диверсії, адже підрив арсеналу стався у 4 різних місцях.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2018/10/10/vybukhy_v_ichni_minoborony_posylylo_okhoronu_arsenaliv_po_vsiy_krayini”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя