"Берест" на заміну "Градам". "Укроборонпром" презентував нову бойову машину


"Укроборонпром" під час XV Міжнародної оборонної виставки "Зброя та Безпека", що відкрилася у вівторок, 9 жовтня, у Києві, презентував нову бойову машину БМ-21 УМ

Про це повідомила прес-служба концерну у своєму Facebook. Об этом сообщает 0512ua.com со ссылкой на СМИ.

Як зазначається, модернізацію 122-мм реактивної системи залпового вогню власним коштом здійснило Держпідприємство "Шепетівський ремонтний завод".

Нову машину, у виробництві якої використовуються лише українські комплектуючі, назвали "Берест".

"Берест" призначений для заміни БМ-21 "Град", що стоїть на озброєнні Збройних Сил України. Однією з особливостей нової машини стала цифрова система управління вогню, яка дозволяє екіпажу, не покидаючи кабіни, проводити підготовку до стрільби, зокрема – топогеодезичну прив‘язку", — йдеться у повідомленні.

Загалом, "Берест", у порівнянні із "Градом", має більшу потужність залпу, точність ведення вогню, інтеграцію у цифрові системи управління та наведення артилерії, більшу мобільність та потребує менше часу для відкриття вогню.

Також зазначається, що завдяки тому, що всі компоненти для "Бересту" є українського виробництва, вдалось значно зменшити вартість машини у порівнянні із аналогами.

"Нова та більш ефективна система, у випадку замовлення, здатна повністю замінити "Гради", значно розширивши бойові можливості українських артилеристів", — зазначили в "Укроборонпромі".


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2018/10/09/quotberestquot_na_zaminu_quotgradamquot_quotukroboronpromquot_prezentuvav_novu_boyovu_mashynu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя