Страйк пілотів Air France триватиме до 25 вересня. Що робити потерпілим?

Страйк пілотів авіакомпанії Air France продовжено до 26 вересня. Таке рішення ухвалила більшість членів профспілки SNPL.

AirFrance-Boeing777-300ER

Розпочатий ще 15 вересня страйк завдає авіаперевізнику 10-15 млн. євро збитків і скасування більше половини рейсів щодня.

Пілоти протестують проти планів із розширення діяльності дочірнього лоукостера Transavia за межами Франції. Однак на пропозицію керівництва Air France припинити страйк в обмін на розширення діяльності Transavia у Франції та замороження розвитку Transavia Europe пілоти відповіли відмовою.

Сайт французького лоукост-перевізника, що орієнтується на Західну, Північну й Південну Європу: www.transavia.com

Пасажирам, у яких є на руках квитки з вильотами до 26 вересня, рекомендується за добу до вильоту перевіряти статус рейсу на сайті www.airfrance.com.
Мандрівники можуть безкоштовно перенести виліт на наступний тиждень, отримати повернення вартості авіаквитка або повернути гроші у вигляді ваучера, дійсного протягом року на будь-які рейси Air France і KLM.


Источник: “http://www.cheap-trip.eu/2014/09/22/strajk-pilotiv-air-france-tryvatyme-do-25-veresnya-scho-robyty-poterpilym/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя